Apple і Google видалили ігровий блокбастер Fortnite зі своїх магазинів додатків

Apple і Google видалили популярну онлайн-гру Fortnite з App Store і Play Store відповідно, повідомляє Engadget. Це сталося після того, як в рамках «Mega Drop» розробник Epic Games оновив свій блокбастер, додавши в нього опцію, що включає знижку, якщо гравці роблять платежі в грі безпосередньо.

Таке рішення суперечить політиці App Store та Play Store. Epic вже подала позов проти Apple і Google за видалення свого застосування. Google випустив спеціальну заяву з приводу ситуації, що склалася:

«Відкрита екосистема Android дозволяє розробникам поширювати програми через кілька магазинів додатків. Для розробників ігор, які вирішили використовувати Play Store, у нас є послідовні правила, справедливі по відношенню до розробників і забезпечують безпеку магазину для користувачів. Хоча Fortnite залишається доступним для Android, ми більше не можемо зробити його доступним в Play, оскільки він порушує наші правила. Однак ми вітаємо можливість продовжити наші обговорення з Epic і повернути Fortnite в Google Play.

Epic Games заявила, що її система прямих платежів на мобільних пристроях використовує ті ж стандарти, що і для версії для ПК і не може порушити ніяких правил.

Фото: Epic