Airbnb повідомляє про бум місцевого туризму на тлі пандемії COVID-19

Все більше людей по всьому світу стали активно орендувати місцеве житло для відпочинку, повідомляє The Verge з посиланням на Bloomberg.

За словами генерального директора Airbnb Брайана Ческі, кількість заброньованих будинків в США з 17 травня по 3 червня була більша, ніж в ті ж тижні в 2019 році. Тенденція внутрішнього відпочинку фіксується аналітиками також в Німеччині, Португалії, Південній Кореї, Нової Зеландії та інших країнах.

Криза COVID-19 змінила вподобання людей у ​​відпочинку. З початку пандемії більше половини бронювань Airbnb знаходяться в локаціях в межах 200 миль (320 км) від будинків користувачів. Як зазначає Bloomberg, в лютому спостерігалася лише третина таких близьких відпусток. Брайан Ческі каже, що люди пересідають в своїх подорожах «з літака на машину».

Разом з перевагою довгих відпусток у своїй країні швидким закордонним, у людей помінялися смаки і в житлі. Замість густонаселених готелів користувачі тепер вибирають затишні заміські будинки і окремі апартаменти, в яких їм легше соціально дистанціюватися, зазначає президент туристичної компанії VRBO Джефф Херст.

Стрибок попиту на таку оренду також відзначили сервіси Expedia, Booking та інші компанії.

Нагадаємо, вчені створили кільце, яке попереджає про коронавірус за три доби до перших симптомів

Фото: Reuters